Lamborghini Трампа продали на аукціоні за рекордні $1,1 млн

Lamborghini Трампа продали на аукціоні за рекордні $1,1 млн

Фото: Getty Images Суперкар Lamborghini Diablo VT

Суперкар Трампа став найдорожчим Lamborghini Diablo у світі. Ім’я нового власника не розголошується.

У США на аукціоні Barrett-Jackson продали суперкар Lamborghini Diablo 1997 року. Кабріолет побудували за індивідуальним замовленням експрезидента США Дональда Трампа, повідомляє Forbes.

За авто Дональда Трампа віддали 1,1 мільйона доларів, хоча, як правило, такі кабріолети Lamborghini Diablo VT Roadster приблизно вдвічі-втричі дешевші.

Таким чином, суперкар став найдорожчим Lamborghini Diablo у світі. Ім’я покупця не розголошується.   Трамп замовив родстер Diablo VT у 1997 році, він є одним зі 132 таких спорткарів, вироблених для США з 1997 по 1999 роки. Суперкар з V-подібним 12-циліндровим двигуном виконаний у кольорі Blu Le Mans, який офіційно не був доступний у 1997 році і був замовлений Трампом, що робить цей Diablo унікальним.

Інтер’єр спорткара у чорному кольорі. Родстер також має табличку Donald Trump 1997 Diablo на водійських дверях. Автомобіль був проданий колишнім президентом США у 2002 році.

Нагадаємо, раніше в США на аукціон Barrett-Jackson виставили Mercedes-Benz Unimog 1977 року випуску. Вантажівка раніше належала Арнольду Шварценеггеру.

На продаж виставили унікальну Honda

Джерело

Новини України