Росія готує масований терористичний акт проти України: названо дату

Росія готує масований терористичний акт проти України: названо дату

Росія готує новий терористичний акт проти України. Країна-агресор планує влаштувати масовану ракетну атаку. Названо ймовірну дату для чергового обстрілу нашої території.

Про це повідомив військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко. Він спрогнозував теракт 24 лютого – у другу річницю початку повномасштабної війни.

Аналітик нагадав, що російські окупанти особливо вшановують дати, які вважають символічними. Простежується своєрідна «прив’язка» до числа певних місяців – своєрідний фетишизм. Коваленко припускає, що до різних регіонів України полетять близько сотні ракет, а також безпілотники, накопичені останніми місяцями:

«Окрім іншого, у росіян є боєкомплект, є ракети. Йдеться як про крилаті ракети, так і про балістичні, є дрони-камікадзе. Я не виключаю, що останнім часом вони могли накопичувати ресурс дронів-камікадзе для того, щоб їх застосувати у більшій кількості. Тому цілком можливий такий терористичний акт».

Експерт нагадав про крайню масовану ракетну атаку з боку рашистів 29 грудня 2023 року. Тоді ворог направив до України 158 засобів повітряного ураження. Було зафіксувано комбінований удар – різними видами ракет та дронами-камікадзе.

Воєнний експерт Олег Жданов висловив думку, що ймовірність атак проти України зростатиме з наближенням виборів президента РФ. Як відомо, вони відбудуться 15-17 березня:

«Путін хоче показати своєму електорату та світовій спільноті, що, як він каже, «операція йде за планом». І вони готові воювати стільки, скільки потрібно, доки не досягнуть власної мети».

Новини України