3D устілка вже в Україні. Як вона допоможе вашому здоров’ю

3D устілка вже в Україні. Як вона допоможе вашому здоров’ю

Сучасні технології світу допомагають зараз створювати речі, про які ми не могли й мріяти раніше. Широко застосовуються 3D принтери різних об’ємних виробів на основі цифрових даних. Для такого друку використовують спеціальні матеріали. Не відстає в цьому сенсі й ортопедія.

Сучасні 3D принтери компанії PEDCAD, представником якої в Україні є українська мережа магазинів ORTO SMART Медтехніка, Ортосалон, здатні виробляти 3D устілки на основі технології CAD CAM (виготовлення з використанням комп’ютерних технологій) https://bit.ly/47XauGj. 

Чим це допомагає здоров’ю пересічного українця з проблемами стоп? Це означає, що, замовляючи надсучасні устілки за адресою вулиця Січових Стрільців, 7 в Івано-Франківську, ви отримуєте безліч переваг https://bit.ly/3w73LME: 

  • Точність комп’ютерної діагностики стопи до 2 мікрон
  • Устілку, яка не потребує корекції
  • Корекцію проблем стопи, навіть складних
  • Може друкуватися одночасно пара устілок з розміром до 48 включно
  • Принтер дозволяє за допомогою різних типів друку формувати зони розвантаження в будь якій частині стопи.

Окремо слід сказати про матеріал виготовлення. Це інноваційний, гіпоалергенний, амортизуючий PED FLX для друку, що не має властивості просідати. Він пройшов сертифікацію та є абсолютно корисним та безпечним для здоров’я.

3D устілка вже в Україні. Як вона допоможе вашому здоров’ю

Самі ж індивідуальні ортопедичні Orto Smart 3D устілки зареєстровані як виріб медичного призначення та пройшли всі доклінічні та клінічні дослідження, що підтверджує їх медичну ефективність. Вони допомагають з проблемами навіть у складних випадках хвороби стопи. Коригують при заняттях спортом, незамінні при профілактиці. Підходять дітям та дорослим, під будь-яке взуття. https://bit.ly/49gGbM0

Звертайтесь до нашого магазину у Івано-Франківську, або дзвоніть: +380950014447, +380676997262, щоб придбати комфорт та легкість, долучитися до устілки майбутнього!

3D устілка вже в Україні. Як вона допоможе вашому здоров’ю

Новини України