Коли з’являться вакансії на польські склади для жінок і чоловіків

Коли з’являться вакансії на польські склади для жінок і чоловіків

Польща — популярна країна серед заробітчан з України. Зазвичай тут пропонується безліч різноманітних вакансій, які не потребують суттєвих навичок і бездоганного знання польської мови. Проте попит на робітників у легких сферах праці, наприклад, пакувальників, працівників складу тощо, знижується в певні пори роки. Саме тому українцям буде корисно дізнатися, яка робота є зараз у Польщі, які спеціальності нині актуальні, коли будуть відкриті звичні вакансії.

Яка робота є зараз у Польщі

Нині у Польщі пропонується досить мало роботи для жінок. Така ситуація часто буває взимку. Зазвичай жінки з України їдуть до Польщі, щоб працювати фасувальницями на складах або на схожих вакансіях. Проте в цю пору року на більшості підприємств штат вже укомплектований, а буває, що його навіть урізають.

У країні починається сезон так званої електронної комерції. У зв’язку з цим польські роботодавці потребують відповідних працівників. Потрібні ті, які будуть займатися додаванням товарів на сайти, обробкою замовлень, слідкуванням за залишками, e-mail-розсилкою та іншими видами праці, пов’язаними з електронною комерцією та керівництвом. Тут знадобляться певні навички та знання польської, бажано й англійської, мов.

Окрім цього, є попит на спеціалістів технічної сфери, включно з операторами машин, водіями з дозволом UDT, операторами станків з ЧПУ, контролерами якості тощо. Також існує потреба у професіоналах інших сфер, а саме — у м’ясниках та зварювальниках. Здебільшого це робота для чоловіків з відповідними навичками. Що ж у такому разі робити жінкам?

Яке є рішення для жінок

Попри те, що більшість вакансій відкриті для чоловіків або ж для тих жінок, які здобули перелічені спеціальності, рішення все ж є. Вже відомо, що агенція праці Grupa Progres навесні буде наймати нових робітників на склади одягу, які розташовані у різних містах Польщі — Познані, Гданську, Вроцлаві, Лодзі, Жешуві. Здебільшого потрібні фасувальники та пакувальники, але будуть відкриті й інші вакансії. Така робота буде актуальною як для жінок, так і для чоловіків. Її головна перевага — стабільний заробіток, якого буде вистачати на проживання у Польщі, ще й з’явиться можливість відкладати гроші на власні потреби.

Така робота відмінно підійде тим, хто полюбляє акуратність та точність, адже тут є потреба в уважності, щоб своєчасно виявити дефекти. Головне завдання — забезпечити цілісність продукції, щоб вона доїхала неушкодженою до магазину або споживача. Потрібно буде комплектувати, фасувати та спаковувати різні замовлення за накладною. Можливо поділення працівників на сектори, де кожен з них буде виконувати певну дію. Переваги такої роботи:

  • низький бар’єр входження у професію;
  • відсутність потреби у вищій освіті, досвіді роботи, певних навичках, хоча їх наявність й буде певною перевагою;
  • можливість коригування майбутнього заробітку шляхом взяття додаткових годин або змін у вихідні та святкові дні.

Grupa Progres потребує близько 1500 нових робітників на склади одягу. Вакансії будуть відкриті в другій половині квітня або ж на початку травня. Вже зараз агенція праці формує групи на такі поїздки. Вони будуть збиратися кожного тижня протягом квітня та травня.

Чому варто шукати роботу у Польщі через Grupa Progres

При необхідності знайти роботу в цій країні варто звертатися до професіоналів своєї сфери, які можуть запропонувати великий вибір вакансій, допомогти з отриманням документів та влаштуванням у Польщі. Цим вимогам відповідає агенція праці Grupa Progres. Наші головні переваги:

  • робота на міжнародному ринку;
  • наявність вакансій у різних куточках Польщі;
  • підтримка українських громадян у пошуку роботи;
  • наявність у кожному філіалі координатора, який розмовляє українською та польською мовами;
  • суттєвий досвід на ринку працевлаштування — понад 21 рік;
  • наявність у Польщі 30 філій з великим штатом, який пропонує допомогу;
  • можливість обирати вакансії як тимчасового, так і постійного характеру.

Щоб розпочати пошук роботи у Польщі за допомогою Grupa Progres, достатньо подзвонити до компанії. Далі наші співробітники проведуть коротке опитування, яке дасть змогу запропонувати найбільш вигідні та зручні вакансії з урахуванням побажань клієнта. У більшість пропозицій включені житло за мінімальну плату, транспорт до/з місця роботи.

Grupa Progres допоможе вам з пошуком безплатних вакансій. Ми ознайомимо вас з потенційними умовами праці та проконсультуємо з питань працевлаштування. Будь ласка, відправте своє резюме на ел. скриньку [email protected] Також ми підготували анкету для людей, які на даний час знаходяться у Польщі. У ній можна залишити свої контактні дані, а також ваше поточне місце проживання у Польщі. Надсилайте резюме або ж заповнюйте анкету: https://www.interankiety.pl/f/WwNVgxgw

Новини України