НОК України оголосив найкращих спортсменів лютого-2024

НОК України оголосив найкращих спортсменів лютого-2024

Також відомо, хто став найкращим тренером місяця.

Експертна комісія з визначення найкращих спортсменів та тренерів місяця розглянула досягнення атлетів на провідних міжнародних змаганнях в олімпійських видах програми та обрала переможців, передає Укрінформ.

Найкращим спортсменом лютого 2024 року обрано Владислава Бухова – чемпіона світу з плавання, 50 м вільним стилем (м. Доха, Катар). Це перше в історії України золото світової першості на даній дистанції та загалом перша за 17 років перемога на чемпіонаті світу. Найкращим тренером став особистий наставник Владислава – Андрій Хлопцов-старший.

Найкращим юним спортсменом лютого став Олексій Середа – дворазовий бронзовий призер чемпіонату світу зі стрибків у воду в індивідуальних та синхронних стрибках з 10-метрової вишки (м. Доха, Катар); Найкращим тренером юного спортсмена лютого 2024 року визнано Тамару Токмачову – особисту наставницю Олексія Середи.

Також за підготовку найкращого спортсмена лютого-2024 Владислава Бухова нагороди отримають Федерація плавання України та Центральний спортивний клуб Збройних Сил України.

Фото: Getty Images

Новини України