Торішній переможець Кубка Виклику тепер зіграє у фіналі Кубка ЄКВ

Італійська команда «Фенера» побореться за інший трофей зі швейцарським «Вітеосом»

Торішній переможець Кубка Виклику тепер зіграє у фіналі Кубка ЄКВ

У європейському Кубку ЄКВ з волейболу серед жінок завершилися півфінальні матчі-відповіді. І після цього стало відомо, що полювання за другим трофеєм поспіль продовжує італійська «Фенера», яка минулого сезону стала переможцем іншого європейського турніру, Кубку Виклику. До речі, напередодні його виграв вже цього сезону також італійський клуб «Ігор Горгонзола».

Так от, «Фенера», як і в першому півфіналі, перемогла французьку команду «Луваллуа». Але, якщо вдома це було у п'яти партіях, то зараз у трьох.

Натомість вболівальникам швейцарського «Вітеоса», який в підсумку теж опинився у фіналі, довелося похвилюватися значно більше. Справа в тому, що після гостьового успіху у польській Лодзі 3:1, вдома швейцарські волейболістки поступилися з таким самим рахунком команді «Грот Будовляни». Довелося суперницям з'ясовувати стосунки ще й у «золотому» сеті. І тут вже господарки майданчика свого шансу не прогаяли – 15:13.

Кубок ЄКВ з волейболу. Жінки
Півфінали. Другі матчі
«Луваллуа» (Париж, Франція) – «Фенера» (К'єрі, Італія)

0:3 (22:25, 23:25, 23:25)
Перший матч – 2:3

«Вітеос» (Невшатель, Швейцарія) – «Грот Будовляни» (Лодзь, Польща)
1:3 (21:25, 21:25, 25:17, 23:25)
Перший матч – 3:1
«Золотий» сет — 15:13

Таким чином, у фіналі жіночого Кубку ЄКВ сезону 2023-2024 років зіграють «Вітеос» та «Фенера». Перший матч пройде у Швейцарії 13 березня, а другий в Італії 20 березня.

Новини України