У Чернівцях впровадили картки проїзду для підприємців Калинівського ринку: що вони про це кажуть

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Фото: Суспільне Чернівці

У Чернівцях для підприємців Калинівському ринку запровадили автоматизовані картки. Вони платні й дозволяють необмежено заїздити та паркуватися у торгових секторах впродовж місяця.

Про це у коментарі Суспільному розповів завідувач шостого сектору ринку Сергій Голєв.

Досі підприємці могли платити лише за разовий в'їзд. Він становить 25 гривень для легкових автомобілів та 33 гривні для мікроавтобусів. Картка вартує 600 гривень для легковиків та 960 гривень для вантажівок. Ще 50 гривень – вартість самої картки.

"Економісти наші вирахували, скільки щодня підприємці в середньому витрачають за проїзд. А на ринку виходить в середньому 24-26 робочих днів", – розповідає Голєв.

Навіщо впровадили картки

Завдяки карткам хотіли спростити заїзд підприємців на ринок та запобігти чергам, каже Голєв.

"Ми бачили ситуації, коли машини накопичуються й проїзд ускладнюється. Витрачається час на розрахунок готівкою. Ми хотіли спростити систему: підприємець із карткою просто під'їде, покаже картку, і його запустять", – каже Голєв.

Картки впровадили з 1 березня – за кілька годин їх купили 5 підприємців. За словами Голєва, підприємці з карткою можуть заїздити й паркуватися у будь-якому секторі ринку необмежену кількість разів впродовж місяця.

Facebook / Калинівський ринок

Що кажуть підприємці

Підприємець Мирослав не планує купувати картку, бо працює на ринку тільки у вихідні. Вважає, що йому це невигідно.

"Як на мене, це дорого. Я тут працюю не щодня. Якби я частіше їздив, то, можливо, і рахував би, чи вигідно купувати цю картку, чи ні. Наразі купувати її не планую", – розповідає Мирослав.

Кілька разів на день на ринок заїздить підприємець Василь. Через це каже, що йому вигідніше купувати картку для проїзду на місяць, а не оплачувати окремі заїзди.

"Я можу заїздити по кілька разів. Якщо є клієнт, то виїжджаю і змушений потім знову платити, щоб заїхати. А тут один раз оплатив і зупиняєшся у будь-якому секторі. Вважаю, що це вигідно і добре", – каже Василь.

Картки можна купити на терміналах шостого сектору ринку. А поповнити — у контролерів, які працюють у терміналах на в'їздах до ринку.

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: [email protected]

Новини України