Легкоатлетка Ярослава Магучіх із Дніпра виграла «срібло» ЧС

Легкоатлетка Ярослава Магучіх із Дніпра виграла «срібло» ЧС       Ексклюзивний коментар Ярослави Магучіх для Суспільне Спорт у Глазго.

    22-річна стрибунка у висоту Ярослава Магучіх завершила зимовий сезон 2024 року "сріблом" чемпіонату світу у приміщенні. На цей старт українка прибула у статусі лідерки світового сезону (2.04 м), а також як чинна чемпіонка змагань.

У Глазго Ярослава стартувала з висоти 1.92 м, яку подолала з першої спроби. Далі – 1.95 м та 1.97 м – також з першої спроби. Утім, з планкою на 1.99 м Ярослава не впалося – і це не дало їй захистити чемпіонське звання, натомість виграла лише "срібло".

   Це перша поразка для Магучіх за останні сім стартів, також уперше за цей проміжок часу вона закінчила змагання з результатом нижче за 2 метра.

Після церемонії нагородження чемпіонату світу Ярослава Магучіх дала ексклюзивний коментар Суспільне Спорт.

"Змішані емоції, чесно кажучи. Я рада, що у мене є срібна нагорода, бо треба цінувати те, що ти маєш зараз. Будь-яка нагорода зараз важлива, тому я рада, що маю срібло.Результатом [за висотою] не дуже задоволена: були два старти, які показували, що я готова [на більшу висоту]. А тут 1.97 м. Але рухаємося далі, працюємо, будемо намагатися показувати результати вищі", – резюмувала Ярослава..

Розіграш "золота" відбувся в останньому стрибку на висоті 1.99 м – Оліслагерс змогла його взяти, а Магучіх, яка стрибала після неї, не впоралася з планкою.

"Звичайно, заграли [емоції всередині після стрибка Ніколи на 1.99 м], але як виявилося недостатньо, щоб взяти 1.99 метра. Будемо спілкуватися з тренером, досліджувати, щоб далі такого не було. Чи щось пішло не так через тиск? Останнім часом я взагалі не звертаю уваги на тиск, не думаю, що кажуть люди, що думають [про мене]. По розбігу щось пішло не так, хоча друга спроба [на 1.99 м] була гарна, але не склалося як гадалося", – пояснила Магучіх..

     Хто така Ярослава Магучіх

  • 22-річна українська стрибунка у висоту, представляє Дніпро.
  • 5-разова призерка чемпіонатів світу, двічі вигравала "золото" (у приміщенні в 2022 році та на відкритому повітрі у 2023), тричі – "срібло". Лідерка світового рейтингу.
  • Особистий рекорд Ярослави Магучіх – 2.06 м, який був встановлений у лютому 2021 року. У 2024 році українка стрибала 2.04 м, повторення третього найкращого результату кар'єри.
Новини України