«Їду для України»: канадський волонтер, який родом із Полтави, влаштовує благодійні велопробіги

За інформацією: Суспільне Полтава.

Дарій під час зимового благодійного велозабігу від Леві до Рімускі. Фото надане Д. Христюком"Треба знаходити якісь креативні способи збирати гроші. Тому що, якщо зараз кажеш, що просто збираєш гроші на дрони або що завгодно, то це не працює. Треба щось доказати, треба щось показати. Треба, щоб було емоційно", — розповів волонтер Дарій Христюк.

За словами Дарія, за цей 24-годинний велопробіг він зібрав близько трьох тисяч канадських доларів.

Канадський волонтер, який родом із Полтави, влаштовує благодійні велопробіги. Фото надане Д. Христюком"Я просто публікував всі свої відчуття через Facebook чи Instagram. І люди передавали гроші через сайти або персонально. Або коли зупинявся", — додав Дарій Христюк.

Влітку 2023-го велозабіг Дарія тривав 54 дні. Тоді він подолав 5,5 тисяч кілометрів від Ванкуверу до Леві. І зібрав 25 тисяч канадських доларів.

Благодійний велопробіг. Фото надане Д. Христюком"Зараз ці гроші лежать у банкові, де самі на себе працюють і набирають відсотки. Зараз ми шукаємо проєкти в Україні. Хочемо допомогти якомога більше людям", — розповів волонтер.

Дарій Христюк та Ганна Спіріна-Христюк. Фото: Суспільне Полтава

Свій благодійний велопроєкт Дарій Христюк буде продовжувати і надалі.

"Проєкт "Я їду для України" буду продовжувати точно, просто буду змінювати всі свої челенджі. буду дивитися, куди можна доїхати, що реалістичне, що нереалістичне. Коли тяжко в моїх пробігах, я думаю, що відбувається на фронті, як там хлопці тримаються. І для мене це мотивація", — додав волонтер Дарій Христюк.

Канадський волонтер. Дарій Христюк, волонтер

За словами Дарія, після війни він планує приїхати до України.

"Я народився у Полтаві. Переїхав у Канаду 2010 року. Хочу повернутися до України, побачити, що будемо будувати, як там усе відбувається".

Новини України