Курс біткоїну оновив історичний максимум, перевищивши 69 тисяч доларів

Курс біткоїну оновив історичний максимум, перевищивши 69 тисяч доларів

Фото: pixabay.com

Курс біткоїну у вівторок, 5 березня, перевищив позначку 69,2 тисячі доларів на біржі Binance. Таким чином, біткоїн оновив історичний максимум, досягнутий у листопаді 2021 року (69 тисяч доларів). Про це свідчать дані Coindesk.

— Ціна біткоїну встановила новий історичний рекорд, піднявшись вище 69 тисяч доларів на криптовалютній біржі Coinbase. Це перевищує попередній максимум від 10 листопада 2021 року, — пише платформа.

Експерти крипторинку вважають, що першопричиною історичного зростання біткоїну стала масова хвиля покупок, що продовжується, з боку нових біржових фондів (ETF), які базуються у США і працюють з біткоїном. Ціна біткоїну становила близько 45 тисяч доларів, коли ці ETF розпочали свою роботу 11 січня. Після короткочасного падіння до рівня 39 тисяч доларів біткоїн швидко піднявся за 50 тисяч доларів до середини лютого. Після того як ціна кілька тижнів коливалася близько 51 тисячі доларів, наприкінці місяця вона знову почала стрімко зростати.

За останній місяць біткоїн подорожчав приблизно на 60%, а його капіталізація перевищила 1,27 трильйона доларів. Котирування біткоїну 28 лютого перевищили 60 тис дол. На той момент це було найвище зростання з листопада 2021 року. Вже 4 березня біткоїн досягнув дворічного максимуму, перевищивши 64 тис доларів. Біткоїн — перша і найвідоміша з багатьох інших віртуальних валют. Головною її перевагою вважається неможливість підробки, оскільки кожна «монета» — це набір даних, ретельно захищений від злому та копіювання за допомогою різних криптографічних методів захисту.
Джерело

Новини України