Нове рентгенологічне відділення у 2-й міській лікарні Полтави: які обстеження можна пройти

За інформацією: Суспільне Полтава.

Лаборантка готує пацієнтку до онкоскринінгу на КТ. Суспільне Полтава

"Він призначається для людей, у яких було виявлено якесь новоутворення, якесь додаткове утворення, щоб надати більш детальну інформацію яке, де, з чим пов’язане, чи метастазує, чи ні, щоб вирішити для лікарів подальшу тактику лікування та ведення цього пацієнта", — розповіла завідувачка рентгенологічним відділенням 2-ї міської лікарні Полтави Юлія Осіпова.

Встановили цей апарат у новому рентгенологічному відділенні. Його у 2-й міській лікарні Полтави створили на базі рентгенологічної служби, яка працювала у складі діагностичного відділення, каже директор медзакладу Максим Дудченко.

Комп’ютерний томограф. Суспільне Полтава

"При наявності такої кількості обладнання рентгенологічного, треба ним керувати, тому виникла ідея створення рентгенологічного відділення, яке ми зробили на базі старого корпусу, де буде перебувати комп’ютерний томограф і новий мамограф", — продовжив директор 2-ї міської лікарні Полтави Максим Дудченко.

"Апарат сучасний, цифровий, з мінімальним навантаженням. Дає можливість одразу, одночасно побачити на скільки якісно виконаний рентгенівський знімок, безпосередньо мамографія, оцінити всі параметри і надати безпосередньо результат жінкам. Дає дуже правильну, чітку візуалізацію молочної залози", — сказала завідувачка рентгенологічним відділенням 2-ї міської лікарні Полтави Юлія Осіпова.

Новий мамограф. Суспільне Полтава

Нині у новому відділенні працює чотири лікарі та шість лаборантів. А рентген-діагностична апаратура розподілена по території лікарні. Зокрема, у хірургічному, терапевтичному відділеннях та у поліклініці.

"Цей рентген-діагностичний апарат налаштований на дослідження легень, і на ньому ми проводимо всі профілактичні та діагностичні обстеження грудної клітини", — продовжила лаборантка рентгенологічного відділення 2-ї міської лікарні Полтави Наталія Бабіч.

Рентгенологічне відділення у 2-й міській лікарні. Суспільне Полтава

"Загалом у нас у відділенні на сьогоднішній день є дев’ять рентген-діагностичних апаратів. Планується придбати ще два палатних рентген-діагностичних апарати, які нададуть можливість нам більш якісно виконувати дослідження для пацієнтів, які маломобільні", — додала завідувачка рентгенологічним відділенням 2-ї міської лікарні Полтави Юлія Осіпова.

Рентген апарат у лікарні. Суспільне Полтава

Як розповів Максим Дудченко, нове обладнання у відділення закупили за гроші із бюджету Полтавської громади. Пройти обстеження можуть безплатно усі пацієнти за електронним направленням.

Новини України