Понад 4,3 млн грн на допомогу дітям-сиротам зібрали «Стражі світла»

Понад 4,3 млн грн на допомогу дітям-сиротам зібрали «Стражі світла»

Ініціативу з такою назвою запустили 14 грудня 2023 року Благодійний фонд Руслана Шостака та лінія магазинів EVA за підтримки 27 відомих брендів, щоб забезпечити потреби українських дітей, евакуйованих до Туреччини.

Долучились до кола стражів світла могли всі клієнти мережі, хто до 15 січня 2024 року встиг придбати товари партнерів в EVA або на EVA.UA. Частина коштів від їхніх покупок в розмірі 4 347 453 грн була перерахована на користь підопічних проєкту «Дитинство без війни», під захистом якого зараз перебувають 500 дітей та осіб, що їх супроводжують.

Партнерами ініціативи «Стражі світла» стали Nivea, Cif, Domestos, DURU, ARKO, Colgate, Palmolive, Max Factor, Bourjois, Rimmel, PUPA, Libero, «Диво», «Фрекен БОК», «Ясне сонечко», LACALUT, AllesGUT!, Bubchen, «МИЛАМ», Bob Snail, Ziaja baby, «Добра Господарочка», TWINS, Sano, Green&Clean Professional, Glow Hub, Revox B77.

Понад 4,3 млн грн на допомогу дітям-сиротам зібрали «Стражі світла»

Кошти, зібрані в рамках ініціативи «Стражі світла», спрямовано на оплату рахунків готелю, де перебувають евакуйовані діти. Ця сума охоплює витрати на харчування, комунальні послуги та оплату праці персоналу готелю, який піклується про малечу. Але, враховуючи кількість евакуйованих, а також те, що евакуація не завершена, проєкт постійно потребує допомоги.

«Вартість проживання однієї дитини в місяць складає приблизно 480 євро або ж близько 20 000 грн. Ми забезпечуємо не лише дах над головою і харчування. Дбаємо про навчання та дозвілля, щоб діти розвивались і, зокрема, не втрачали зв’язку з рідною культурою. Надаємо необхідний медичний супровід. Серед наших хлопчиків та дівчат є ті, хто через стан здоров’я потребують спеціального, а отже й дорожчого догляду. Якщо комусь потрібні брекети чи нові окуляри, це теж забезпечує проєкт», – розповідає Наталія Масло, директорка Благодійного фонду Руслана Шостака.

EVA та команда «Дитинства без війни» вже планують нові ініціативи. А поки підтримати проєкт можна донатом на сайті uakids.com.ua.

Новини України