Портнов утік, та справа його живе

Портнов утік, та справа його живеІгор Головань адвокат

Портнов утік, та справа його живе

     Сьогодні, 5 березня 2024 року не лише чергова річниця кончини сталіна, а й третя річниця запровадження Сполученими Штатами Америки санкцій стосовно Ігоря Коломойського.

Дещо пізніше, у грудні 2021-го, США запровадили санкції стосовно не менш відомого Андрія Портнова.

Портнова внесли до переліку осіб за так званим “актом Магнітського” тому, що, на переконання урядовців США, цей персонаж культивував в українській системі правосуддя хабарництво, був широко відомий як “судовий рєшала”, який використовував свій вплив для покупки судових рішень.

Як бачимо, у ключового союзника України немає питань стосовно того, “Who is Kolomoyskyy” чи “Who is Portnov”.

І якщо позиції чинної української влади й США стосовно Коломойського за останній час дещо зблизилися, то Портнов до сьогодні не просто залишається недоторканним.

   Процитую себе самого (цитата все ще актуальна, що поробиш): Портнов досі стискає у своїх руках чутливі органи багатьох діячів судової системи. Сам або через вірного члена своєї команди Татарова, який, на думку багатьох, впливає іменем президентського офісу.

Вже скоро 5 років як деякі українські судді намагаються захистити “честь і гідність Портнова”, а саме довести, що Портнов ні разу не проросійський і жодним чином не сприяв агресору.

Зокрема, не намагався послабити позицію України у справі про захоплення українських кораблів і моряків у районі Керченської протоки.

Верховний суд двічі скасовував незаконні рішення на користь Портнова. А 27 лютого 2024 року Київський апеляційний суд задовольнив Портнова втретє. Щоправда, частково.

Портнов, імовірно, був куратором окупації Криму – журналістське розслідування

   Задовольняти абсурдні вимоги Портнова до Петра Порошенка більше не наважились і Портнову відмовили.  А от не менш абсурдні вимоги до партії “Європейська Солідарність” та Телеканалу “Прямий” знову задовольнили.

Мовляв, Портнов спільно з ДБР “справу моряків” не в інтересах агресора затіяв.

Ага. І документи таємні слідчі ДБР у Генштабі не в інтересах рашистів вилучали. Хоча Портнов і путін буквально говорять одними словами! Впевнений, це рішення також буде скасоване. До речі, славнозвісне ДБР все ще розслідує за заявою Портнова “справу моряків”.

А у чому Портнов звинувачував президента України у своїй заяві?

У запровадженні ВОЄННОГО СТАНУ, ЩО УНЕМОЖЛИВЛЮВАЛО ВЧАСНЕ ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ.

Нічого не нагадує?

Як повідомлялося у листопаді, 12 українських політиків та топпосадовців часів януковича, включно з підозрюваним у державній зраді Олександром Дубінським, вже тривалий час перебувають під санкціями США, не потрапили під аналогічні санкції в Україні!

Як відомо, Портнов після початку широкомасштабного вторгнення 3 червня 2022 року виїхав з України. Але, як зазначив адвокат Порошенка Ілля Новіков, “Портнов утік, та справа його живе”.

"Прямий".

Новини України