Маскерано: Ді Марія не хоче їхати на Олімпіаду

Маскерано: Ді Марія не хоче їхати на Олімпіаду

Анхель Ди Мария, фото — Getty Images

Головний тренер олімпійської збірної Аргентини Хав’єр Маскерано розповів, що вінгер Анхель Ді Марія відмовився від запрошення зіграти на Олімпіаді-2024 у Парижі.

“Я поговорив з Ді Марією, щоб дізнатися, які його наміри, і він сказав мені, що не хоче їхати на Олімпійські ігри. Він подякував мені і був дуже скромний. Він сказав, що хотів би віддати своє місце молодшому гравцю, щоб у хлопця був той олімпійський досвід, який Анхель вже має. Ми вже виключили Ді Марію”.

Ді Марія разом з Маскерано брав участь у переможній для аргентинців Олімпіаді-2008. Анхель забив переможний гол у фіналі з Нігерією (1:0). Раніше Маскерано також запросив до олімпійської збірної іншого свого колишнього партнера за командою Ліонеля Мессі.

Нагадаємо, у футболі на Олімпійських іграх можуть брати участь гравці до 23 років. Кожна збірна має право заявити до трьох гравців старших за віком.

Ді Марія має намір завершити кар’єру у збірній Аргентини на Копа Америка. Турнір пройде в США з 20 червня по 14 липня і завершиться менш ніж за два тижні до старту змагань у Парижі.

Джерело

Новини України