На Тернопільщині попрощалися з бойовим медиком Петром Сендецьким і військовослужбовцем Ігорем Зориком

Петро Сендецький та Ігор Зорик, загиблі бійці. Фото: Суспільне Тернопіль

У громадах на Тернопільщині попрощалися з двома військовослужбовцями. В Бережанах поховали бойового медика Петра Сендецького. У Мужилові Підгаєцької громади — бійця Ігоря Зорика, який захищав Україну з 2015 року.

Зустріч тіла Петра Сендецького. Фото: Бережанська МР

Петро Сендецький загинув 18 лютого 2024 року, виконуючи бойове завдання біля Роботиного Запорізької області. Йому було 38 років. Про це повідомляють на сторінці Бережанської міської ради в соцмережі.

Панахида за бойовим медиком Петром Сендецьким. Фото: Бережанська МР

Чин похорону відбувся на його родинному обійсті. Потім з бійцем попрощалися в Церкві Святої Трійці у Бережанах. Поховали Петра Сендецького на кладовищі села Рай на Алеї Героїв.

Похоронна процесія за Петром Сендецьким. Фото: Бережанська МР

"Віддаймо останню шану Воїну, який поклав життя за Україну! Щирі співчуття родині, друзям та близьким! Сили та міцності пережити цю важку втрату", — йдеться у повідомленні.

Прощання з Петром Сендецьким у церкві. Фото: Бережанська МР

Жителі Підгаєцької громади зустріла Ігоря Зорика з прапорами та навколішки, йдеться на сторінці міської ради в соцмережі.

Боєць пішов на фронт на другий день повномасштабного вторгнення. Воював на Запорізькому та Донецькому напрямках, під Гуляйполем, Авдіївкою.

Зустріч тіла Ігоря Зорика. Фото: Підгаєцька МР

"Ігор був добрим та відповідальним. На нього можна було покластися у будь-яких випадках і справах", — розповів про нього старший брат Зеновій.

Прощання з військовослужбовцем Ігорем Зориком. Фото: Підгаєцька МР

На території Підгаєцької громади 5 та 6 березня оголосили днями жалоби за Ігорем Зориком. Бійцю було 46 років.

Новини України