Чотирьом родинам військових із Полтавщини президент вручив сертифікати на квартири

За інформацією: Суспільне Полтава.

Рідні Андрія Орлова. Фото: Офіс президента України

Володимир Зеленський вручив сертифікат на житло воїну з Полтавщини Олександру Мостовому. Також – рідним полеглих військовослужбовців Олександра Федорченка, Андрія Орлова та Максима Кагала.

Про це 7 березня повідомили на сайті Офісу президента України.

Загалом Зеленський вручив 30 сертифікатів на квартири, зокрема:

  • 15 Героям України;
  • 15 родинам полеглих воїнів, яким це звання присвоєно посмертно.

Що відомо про Олександра Мостового

Олександр Мостовий. Фото: Офіс президента України

У перші дні російсько-української війни під Васильковом Олександр Мостовий збив російський військово-транспортний літак Іл-76 та два гелікоптери Мі-24. Указом президента України полковнику Олександру Мостовому присвоїли звання Героя України та нагороджено орденом "Золота Зірка".

Полковник Олександр Мостовий – житель міста Миргород. Йому – 46 років.

Що відомо про Олександра Федорченка

Рідні Олександра Федорченка. Фото: Офіс президента України

Військовослужбовець Олександр Федорченко з Миргорода загинув у березні 2023 року на Донеччині. До ЗСУ доєднався у перший день повномасштабної війни. Служив у підрозділі "Мамонти", був командиром групи швидкого реагування. Із 2014-го року брав участь у АТО, займався волонтерством.

У Миргороді на честь Олександра Федорченка перейменували вулицю Українську. А воїну присвоїли звання Героя України.

Що відомо про Андрія Орлова

Андрій Орлов. Фото з сайту президента

Андрій Орлов мав звання старший сержант. Чоловік проживав у Полтаві. 39-річний воїн під час виконання завдань розвідки отримав поранення поблизу села Одрадокам'янка Херсонської області. Боєць помер у Бериславській лікарні. Це сталося 6 вересня 2023-го.

Розвіднику Андрію Орлову, який підійняв державний прапор над будівлею районної адміністрації в деокупованій Снігурівці 10 листопада, присвоїли звання Героя України.

Що відомо про Максима Кагала

Мати Максима Кагала. Фото: Офіс президента України

Максим Кагал поліг 25 березня 2022-го. Це сталося у місті Маріуполь Донецької області. Військовому було 30 років, проживав у Кременчуці. 2 квітня Президент України підписав Указ про присвоєння Максиму Кагалу звання Герой України з удостоєнням ордена "Золота Зірка" (посмертно).

2 лютого 2024-го у Кременчуці відкрили меморіальну дошку Герою України, азовцю Максиму Кагалу. Її встановили на фасаді гімназії № 3, де він навчався.

Новини України