Дрібне хуліганство у Луцьку: пасажирка авто нецензурно облаяла поліцейських. Відео

Дрібне хуліганство у Луцьку: пасажирка авто нецензурно облаяла поліцейських. Відео

Фото ілюстративне

Патрульні зупинили авто за порушення правил дорожнього руху. Під час слідчих дій пасажирка авто почала нецензурно лаятися та показувати непристойні жести працівникам поліції. 

Про це повідомили на сторінці Патрульної поліції Волинськох області у фейсбуці.

Лайка та жести громадянки поліція кваліфікувала за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення: «Дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян».

Нещодавно у Луцьку інспектори зупинили автомобіль за порушення ПДР. Під час спілкування виявили у водія явні ознаки алкогольного сп’яніння. З’ясували, що упродовж останнього року суд вже двічі притягував його до відповідальності за нетверезе водіння. Окрім того, з’ясували, що громадянин злісно не виконує рішення суду. Це – кримінальне правопорушення, тому на місце патрульні викликали СОГ.

Під час слідчих дій пасажирка, яка перебувала в авто, почала нецензурно лаятися та показувати непристойні жести працівникам поліції. 

Зазначимо, що штраф за дрібне хуліганство за статтею 173 КУпАП становить від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Новини України