Ймовірно погрожувала дітям: батьки учнів гімназії №5 у Чернівцях звернулись до правоохоронців щодо дій поліцейської

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Світлина ілюстративна. Суспільне Чернівці

Батьки учнів Чернівецької гімназії №5 "Інтеграл" звернулися до правоохоронців щодо неправомірних дій поліцейської щодо школярів. У поліції розпочали службове розслідування.

Про це Суспільному повідомила речниця нацполіції області Кароліна Маришева.

Ввечері, 6 березня, у соцмережах поліція виявила допис, в якому стверджувалося про ймовірнІ неправомірні дії поліцейської щодо учнів однієї з гімназій Чернівців. Наступного дня батьки дітей звернулися до районного управління поліції щодо можливих неправомірних дій керівництва гімназії та працівниці поліції.

Зараз у поліції перевіряють інформацію, про яку йшлося у дописі, та звернення батьків. Щодо поліцейської розпочали службове розслідування.

Що відомо про ситуацію в гімназії

6 березня у місцевих пабліках оприлюднили допис, в якому користувачі повідомляли, що під час бесіди на тему поведінки у школі представниця ювенальної поліції кричала на дітей, а також погрожувала їм. Згодом також оприлюднили аудіозапис частини бесіди. На ньому чути, як ймовірно поліцейська кричала на одну з учениць й змушувала її присідати, бо дівчина "не знає, що таке додаток". Коли дівчина відмовилася присідати через біль у ногах, жінка сказала їй після уроків зайти до кабінету з батьками.

Також на записі чути, як жінка кричить на дітей через розпущене волосся, кажучи: "Ви мене як побачили, одразу треба було завʼязувати "патли". А також критикувала одяг й казала: "Будете присідати всі мільйон разів".

"Якщо до вас не доходить через слово, коли вас просять, то дійде через біль у руках і ногах. У нас територія велика, прибирати є за ким", – чути на записі.

Читати ще

Читати ще У ліцеї №7 в Чернівцях призначили нову виконувачку обов’язків директора: що відомо

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: [email protected]

Новини України