Влада Запорізької області планує закупити за бюджетні кошти розвідувальні дрони, РЕБ та самохідні установки для військових

Влада Запорізької області планує закупити за бюджетні кошти розвідувальні дрони, РЕБ та самохідні установки для військових

В Запорізькій ОВА основним пріоритетом на 2024 рік бачать допомогу військовим. В бюджетах різних рівнів вишукали мільярд на допомогу армії і з цього тижня вже розпочали оголошувати тендерні закупівлі в «Prozorro».

Про це під час брифінгу повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров, передає 061.

В перелік закупівель входять перші 190 розвідувальніх дронів.

«Я сподіваюсь, що найближчим часом перші 20 мільйонів гривень ми направимо на закупівлю цих летальних апаратів і безпосередньо відправимо нашим частинам. У багатьох наших мешканців Запоріжжя є рідні, близькі, хто сьогодні виконує завдання на різних частинах фронту. І коли ви будете питати, що їм потрібно, то, звичайно, вони будуть говорити про те, що це в першу чергу дрони, які сьогодні використовуються як розхідний матеріал, також необхідні дрони з тепловізійним обладнанням, які сьогодні вкрай ефективні в нічну пору», — наголосив Федоров.

Також він повідомив, що найближчими днями також будуть оголошувати закупівлі на засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ) та самохідні установки, які вкрай необхідні для військових.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що група нардепів, представників Міноборони та Генштабу оцінила підготовку фортифікацій на Запорізькому напрямку.

Новини України