У ТЦК прокоментували інцидент із працівниками, які силоміць заштовхали перехожого в бус у Львові (ВІДЕО)

ФОТО: скриншот з відео

Сьогодні, 7 березня, у Львові стався черговий скандал з ТЦК. На вулиці Тракт Глинянській чоловіка, який чекав на зупинці громадського транспорту, силоміць заштовхали в бус чоловіки у військовій формі.

На відео видно, як на вигуки про допомогу перехожого, який опирався, збіглися літні жінки і намагалися втрутитися у конфлікт та відтягнути військового.

На інцидент вже зреагували у Львівському обласному ТЦК та СП і підтвердили, що учасниками події були їхні працівники, які здійснюють оповіщення. За цим фактом призначили службову перевірку.

Видання ZAXID.NET звернулося до Львівського обласного ТЦК та СП з проханням прокоментувати згаданий інцидент. Там пояснили, що конфлікт спровокував перехожий.

«Відео демонструє лише частину події, тож, що саме відбулося і що передувало діям військовослужбовців, з’ясовується. Однак, попередньо встановлено, що особа, яка підлягала оповіщенню, провокувала своїми діями і нецензурно висловлювалася про військовослужбовців, які були задіяні в оповіщенні», – розповіли у Львівському обласному ТЦК.

Читайте також: на Львівщині чоловіка визнали винним в ухиленні від призову і відправили на три роки за грати

Керівництво обласного військкомату призначило за цим фактом службову перевірку.

Джерело

Новини України