Вдень рашисти били по Нікопольщині, поранили 22-річну дівчину

Вдень рашисти били по Нікопольщині, поранили 22-річну дівчину   Кажуть, у 2014-му всі українці зрозуміли, що росіяни нам зовсім не брати. А в лютому 2022-го ми остаточно визнали, що вони — взагалі не люди. Третій рік російські фашисти доводять це своїми підлістю, терором і варварством.  Про сьогоднішній цинічний злочин проти прекрасної половини людства у Придніпров'ї повідомив голова обласної ради Микола Лукашук::   — Безпекова ситуація у Дніпропетровщині станом на 18:30.Сьогодні від ворожих обстрілів постраждала 22-річна дівчина. Її було поранено у Червоногригорівській громаді Нікопольського району. Госпіталізували у стані середньої тяжкості.

Вдень рашисти били по Нікопольщині, поранили 22-річну дівчинуЗагалом за день окупанти Вдень рашисти били по Нікопольщині, поранили 22-річну дівчину разів атакували Нікопольщину.

Запустили 5 дронів-камікадзе та близько двох десятків артилерійських снарядів.

   Били по райцентру, Червоногригорівській та Марганецькій громадах.

Пошкоджена агрофірма, магазин, транспортне, комунальне та інфраструктурне підприємства, 12 приватних будинків, господарська споруда, гаражі, авто, парник, лінія електропередачі та паркани.

Вдень рашисти били по Нікопольщині, поранили 22-річну дівчинуВ інших громадах області було спокійно.

Тихої усім ночі.

Новини України