Мікропозика для ФОП без застави від BeeMoney. Як це працює

Мікропозика для ФОП без застави від BeeMoney. Як це працює

В Україні стартував новий сервіс онлайн кредитування для ФОПів під назвою BeeMoney. Cервіс спрямований на надання швидких кредитів підприємцям для вирішення їхніх поточних фінансових задач. Цей сервіс, який став можливим завдяки використанню сучасних технологій, відкриває шлях для підприємців до швидкого та зручного отримання фінансової підтримки.

BeeMoney відрізняється зручною платформою та повністю прозорими умовами кредитування, що робить його популярним серед ФОПів, яким терміново потрібні гроші на будь-які потреби, такі як закупівля товару, сплата податків або комунальних послуг, ремонт, закупівля пального та інше.

Будь-яка фізична особа-підприємець, яка зареєстрована в Україні та має розрахунковий рахунок, може отримати кредит онлайн до 50000 гривень у перший раз та до 100000 гривень у наступні. При цьому ФОП може вже мати кредитну історію і не мати застави.

Швидкість та зручність отримання кредиту ФОПами

Сервіс BeeMoney має декілька переваг порівняно з традиційним кредитуванням:

  • Швидкість та автоматизація процесу: подання заявки займає кілька хвилин, що дуже зручно, оскільки весь процес можна пройти онлайн за допомогою смартфону або комп’ютера. Автоматизація процесу економить час підприємця, оскільки дані автоматично підтягуються з ЕДР ФОП в анкету позичальника і не треба мати документи про реєстрацію ФОП під рукою.

  • Без застави та поруки: позика не потребує додаткових гарантій або застави. Інформація, що надається позичальником в анкеті та відеоверифікація, є достатніми для прийняття рішення по видачі позики. Це робить кредитування більш доступним для широкого кола ФОПів, особливо для тих, хто не може забезпечити кредит заставою.

  • 100% онлайн: весь процес від початку до кінця відбувається онлайн, що дозволяє заощадити час підприємця. Верифікація також проводиться онлайн за допомогою звичайної камери на телефоні. Це дуже зручно для клієнтів з віддалених міст, СМТ та селищ.

  • На будь-які потреби: позика надається для будь-яких потреб бізнесу, без обов’язкового звітування про використання коштів.

Загалом, запуск цього сервісу відкриває нові можливості для українських підприємців, допомагаючи їм швидше реалізувати свої бізнес-ідеї та забезпечити розвиток власного підприємства. Такі рішення в фінансовій сфері підтримують розвиток економіки та сприяють підвищенню конкурентоспроможності українських бізнесів.

Як отримати кредит для ФОП від BeeMoney

Для оформлення кредиту від BeeMoney, потрібно лише заповнити коротку анкету на веб-сайті та пройти відеоверифікацію. Після затвердження кредиту ФОП отримає гроші на свій розрахунковий рахунок протягом 3 днів. Швидкість зарахування залежить від банку, а якому відкритий рахунок.

Як контролювати позику

Для зручності користування позикою сервісом передбачено онлайн кабінет, де позичальник може контролювати строки повернення позики або скористатися пролонгацією.

Повернення кредиту здійснюється також онлайн через особистий кабінет, банківський рахунок або через банкомат, онлайн банкінг або у відділенні будь-якого банку.

Новини України