Суми за тепло у лютневих квитанціях чернігівців на 30% менше в порівнянні з січневими: в ОТКЕ пояснили причину

Через надзвичайно теплу погоду у лютому рахунки за постачання теплової енергії менше на 31% в порівнянні із січнем цього року.

Про це повідомляє АТ «ОТКЕ» на своєму офіційному сайті.

“Середньодобові температури повітря в лютому цього рок були на 3-11 оС вищими, в порівнянні з аналогічними періодами минулих років, тож і споживання теплової енергії будівлями скоротилося більше ніж на 30%. Це зафіксовано приладами обліку теплової енергії, якими оснащені багатоповерхівки Чернігова. Відповідно, зменшились і нарахування за надані послуги”, — повідомила керівниця департаменту “Теплозбут” Марія Романова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 ХВИЛИН ЗАМІСТЬ 30: ОФОРМИТИ ЗАЯВУ ПРО СУБСИДІЮ ЧЕРЕЗ ПОРТАЛ ДІЯ ЩЕ ПРОСТІШЕ

Однак, у березні цього року нарахування можуть автоматично оновитися не у всіх споживачів. Уважними слід бути жителям трьох вулиць міста Чернігова. Йдеться про колишні вулиці Савчука,  Менделєєва та Смирнова. 12 лютого 2024 року на сайті Чернігівської міської ради було опубліковано рішення про зміну назв цих вулиць, відповідно на Паркову, Володимира Івасюка та Кастуся Калиновського.

У зв’язку з перейменуванням вулиць, онлайн-рахунки споживачів могли не оновитися в автоматичному режимі. В такому випадку краще за все створити платіж (шаблон платежів) наново.

Фото – ілюстративне.

Источник

Новини України