Осетрова ікра – користь, особливості, де варто купувати?

Осетрова ікра – користь, особливості, де варто купувати?

Чорна ікра завжди асоціюється з особливими подіями та вишуканими стравами. Через високу вартість та рідкість чорна ікра є тим продуктом, який куштують виключно в особливі дні, при цьому, вона здатна збагатити будь-яку страву, роблячи її дійсно вишуканою та незвичайною. Особливий аромат та приємний смак — це саме ті важливі особливості, які відрізняють чорну ікру від будь-яких інших делікатесів доступних сучасному користувачеві.

Не дивлячись на те, що саме чорну осетрову ікру можна вважати однією з найдорожчих делікатесів в світі, дуже часто її якість може не співпадати з очікуваннями покупця. Через це до вибору такого продукту важливо відноситися вкрай уважно, обираючи тільки того виробника, якому Ви довіряєте. ТМ Lemberg пропонує клієнтам придбати якісну ікру калуги, білуги, сибірського, каспійського, амурського осетра та інших риб, яка відрізняється вишуканим смаком та відмінною якістю. Товар цього виробника представляє собою ідеальну комбінацію якості та вартості, що дозволяє поставляти клієнтам найкращу продукцію швидко та вигідно.

Корисні властивості чорної ікри та як відрізнити натуральну від підробки?

Ікра сама по собі є осередком корисних мікроелементів, речовин, вітамінів, вона багата білком та мінералами, що гарантує користувачеві можливість отримати безліч позитивних ефектів від її постійного вживання. Вона здатна покращити загальний стан організму людини, вплинути позитивно на стан волосся та нігтів, укріпити імунітет та навіть підвищити гемоглобін. Доведено, що чорна ікра позитивно впливає на серцево-судинну систему, шлунково-кишковий тракт, органи кровотворення. 

Осетрова ікра – користь, особливості, де варто купувати?

Зверніть увагу, що справжня осетрова ікра не розчиняється у воді, має виражений рибний аромат, колір — від темно-бронзового до коричневого та глибокого чорного. Рекомендовано набирати ікру срібними або перламутровими ложками, оскільки металеві прибори нададуть їх неприємного присмаку. для того, щоб сповна насолодитися смаком чорної ікри, оберіть у якості компліменту до неї тости з вершковим маслом або крекери. Стосовно вартості цього делікатесу — то вона буде коливатися, в залежності від типу риби. наприклад, ікра севрюги буде максимально доступною, а найбільш цінною — ікра білуги. 

В чому переваги осетрової ікри Lemberg?

Обираючи продукцію від ТМ Lemberg, Ви зможете поласувати ідеально збалансованою чорною ікрою, яка відповідає найвищим стандартам якості, при цьому вона:

  • Поставляється з місць вилову риби та проходить мінімальну обробку.
  • Не має в складі ніяких барвників та консервантів, що гарантує абсолютну екологічність продукції.
  • Не проходить процедуру пастеризації.
  • Поставляється користувачеві у герметично закритих ємностях потрібного об’єму.

Якщо Ви давно шукали для себе постачальника, який би зміг гарантувати Вам високу якість продукції та переймалися про саме екологічність морепродуктів та ікри, з Lemberg Ви зможете дозволити собі скуштувати найкращі делікатеси, які дійсно багаті корисними речовинами та позитивно впливають на організм людини. На сайті компанії можна дізнатися більш детальну інформацію стосовно особливостей товару, замовити для себе потрібну кількість онлайн, використовуючи комфортний каталог. У випадку, якщо у Вас виникли питання або Ви хочете отримати консультацію фахівця з приводу вибору чорної ікри, звертайтесь за телефонами, запропонованими на сайт інтернет-магазину.

Новини України