Знищений російський флот на дні Чорного моря: у центрі Києва з’явилася нова фотозона

Знищений російський флот на дні Чорного моря: у центрі Києва з'явилася нова фотозона

Відтепер кияни та гості міста можуть сфотографуватися біля знищених кораблів РФ

У Києві встановлено нову марку-фотозону біля будівлі Київської міської державної адміністрації. На ній зображено затоплений Чорноморський флот Росії. Про це повідомляє рух «Чесно».

«Від початку повномасштабного вторгнення Україна знищила близько третини бойових кораблів Чорноморського флоту РФ. Крейсер «Москва», «Цезар Куніков», «Сергій Котов» – це тільки невелика частина уражених кораблів, які запам’яталися українцям. І ми крок за кроком наближаємось до Криму», – підкреслює очільниця руху «Чесно» Віта Думанська.

До цієї марки-фонозони, у Києві вже встановлювавали схожі, такі як: «Бавовна на Кримському мосту», «Бавовна над кремлем», «Путін у Гаазі», «Імперія зла має впасти».

Як стало відомо, нещодавно в інтерв’ю українським ЗМІ керівник ГУР Кирило Буданов сказав, що «ураження російських кораблів та інших цілей в акваторії Чорного моря є підготовчими заходами до серйозної операції в Криму».

Нагадаємо, росіяни вже шість діб не виводять судна в акваторію Чорного моря. У Криму перебувають кораблі, яким не знайшлося місця у пунктах базування в Росії.

Як повідомлялося, у ніч з 4 на 5 березня 2024 року спецпідрозділ Головного управління розвідки Міноборони України Group 13 атакував патрульний корабель Чорноморського флоту РФ «Сергій Котов».

Раніше Дмитро Плетенчук повідомив, що українські військові знищили третину з 80 військових кораблів Чорноморського флоту РФ і велику кількість пошкодили.

Новини України