Долучали речові докази: у Полтаві розглядали справу депутата Диканя та посадовця Шевельова

За інформацією: Суспільне Полтава.

Представник потерпілого Віталій Арзуманян під час засідання. Фото: Суспільне Полтава

Гроші потерпілому Івану Сасіну видали правоохоронці. Номери купюр напередодні зазначили у протоколі. Купюри із цими ж номерами згодом і вилучили, зазначив представник Сасіна Віталій Арзуманян.

"Потерпілий Сасін передавав грошові кошти за вказівкою обвинуваченого Диканя адміністратору «Болоньєтти», саме адміністратору. В подальшому буде досліджено і протокол негласних слідчих розшукових дій, тобто саме відеоматеріали та аудіоматеріали, які підтверджують дану передачу адміністратору. А також вказівку обвинуваченого Сасіну передати дані кошти адміністратору", — розповів прокурор Сергій Дяченко.

Учасники судового засідання. Фото: Суспільне Полтава

До справи також долучили телефон адміністратора ресторану, котрому Іван Сасін передавав гроші, а також готівку, що вилучили під час затримання у Євгена Диканя. На засіданні також переглянули відео затримання Диканя, яке відбулося 2 вересня 2021-го року у Полтавській міськраді.

У судовому засіданні суддя оголосила перерву до 25 березня.

Що відомо про судову справу за участю Диканя та Шевельова

Депутата Полтавської міської ради Євгена Диканя та начальника міського управління з питань містобудування та архітектури Миколу Шевельова підозрюють в одержанні неправомірної вигоди від полтавського підприємця Івана Сасіна. Той мав заплатити за отримання дозвільних документів. Через це 2 вересня 2021-го року у Полтавській міській раді відбулися обшуки. Обидва підозрюваних свою причетність до цього заперечують.

Новини України