Від допомоги США Україні кремль ціпеніє

Від допомоги США Україні кремль ціпеніє

В українській розвідці повідомили, що кремль докладає зусиль, аби підтримка України у світі обірвалася. Зі слів спікера Андрія Юсова, росія уважно стежить за ситуацією та реалізовує цілу низку операцій, інформує "Фокус".

  У США схвалили новий пакет військової допомоги для України на 300 мільйонів доларів. У росії це спричинить "траур", адже ворог докладає зусиль для зриву міжнародної підтримки. Про це у коментарі телеканалу "Еспресо" розповів представник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Андрій Юсов.

"Кожне подібне рішення, оголошення про нього, а тим більше виконання — це, звичайно, маленький траур у кремлі, і також у російських спецслужбах", — зазначив він.

Розвідник підтвердив, що рф паралельно реалізовує цілу низку операцій. Їхня мета — зрив посилення та продовження допомоги Україні.

"І це означає, що хтось провалив чергову операцію. Хтось не отримає підвищення, нагороди і чергових зірочок. Але нам від того їх не шкода", — підкреслив Юсов.

   З його слів, росія уважно відстежує ситуацію та намагається працювати на випередження. Країна-агресорка працює над "розхитуванням" міжнародної проукраїнської коаліції, щоб зірвати підтримку.

"З усім тим ми бачимо, що в них це не виходить", — додав представник ГУР.

Новини України