Безоплатна пересадка в автобусах: в Чернігівській транспортній компанії пояснили, як це працює

У Чернігові з 9 березня в автобусах доступна можливість безоплатної пересадки. Як власники транспортних карток правильно користуватися карткою в цих випадках, пояснюють в Чернігівській транспортній компанії.

Якщо ви прикладаєте картку кілька разів в одному салоні автобуса — кожен раз буде зарахована поїздка. Наголошуємо, що немає обмежень на кількість оплати за себе та інших пасажирів транспортною карткою.

Рекомендується прикладати картку горизонтально до нижньої частини валідатора — так ви зможете чітко спостерігати за індикацією вгорі екрану валідатора та звуком валідатора.

Пам'ятайте, що пересадка надається лише у випадку, якщо між поїздками не пройшло понад 30 хвилин та якщо ви прикладете свою картку. Пересадка доступна лише власникам карток.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ В ЧЕРНІГОВІ ЗМІНИТЬСЯ 9 БЕРЕЗНЯ: СКІЛЬКИ ДОВЕДЕТЬСЯ ПЛАТИТИ

Якщо ви не впевнені, чи була сплачена поїздка, зверніть увагу на екран та звук валідатора. Також можете попросити працівника перевірити оплату на водійському/кондукторському валідаторі через меню "Func" — "Перевірка оплати".

Нагадуємо, що контроль здійснюється перевіркою валідації за допомогою обладнання. Пасажир зобов'язаний завалідуватися не чекаючи наступної зупинки.

Приклади того, як працює чи не працює пересадка, можна подивитися на фото нижче:

Фото – пресслужба Чернігівської міськради.

Источник

Новини України