Костюк висловилась про війну в Україні

Костюк висловилась про війну в Україні

Фото: Getty Images Марта Костюк

Українська тенісистка вкотре закликала світ не забувати про звірства повномасштабного вторгнення.

Марта Костюк закликала людей по всьому світу не забувати про війну в Україні, а також пам’ятати про ситуацію, яка склалася у нашій державі.

За словами української тенісистки, люди в інших країнах не розуміють, що ситуація може швидко погіршитись, і життя зі мирного і стабільного, може перетворитися на пекло.

«Ніколи не знаєш, що трапиться завтра. Я думаю, що всі люди мають це відчуття, але ми маємо трохи більше, тому що це так, ніби наше життя не в наших руках, у певному сенсі. Ми не так сильно контролюємо його.

Чесно кажучи, я не можу говорити за людей, які живуть в Україні, тому що я там не живу. Я просто була у гостях кілька раз. І я відчуваю, що людям просто виснажливо і важко жити в таких умовах уже роками. Це просто виснажує всіх.

Так, я відчуваю, що світ не розуміє, як швидко все може змінитися. Ви думаєте, що рахунок 6:0, 3:0, але насправді все набагато ближче.

Я роблю все, я відчуваю, що роблю все, що можу, будь-де, де я маю вплив. Але все одно відчуваю, що цього недостатньо, я повинна зробити більше, що ще я можу зробити і так далі. І намагаюся поговорити з людьми. Але дуже важко зрозуміти, що ми пережили, скільки всього було порушено, і меморандумів, і всього того, що нам обіцяли.

Просто боляче пережити це. Очевидно, це дуже хороші уроки для всієї країни, щоб покладатися на себе і бути дуже добрими з усіма, але думати в першу чергу про себе. Я справді сподіваюся, що люди просто сприймуть це. Це дуже важлива річ, про яку потрібно питати, але багато речей відбувається з певної причини. Тому я просто сподіваюся, що ми зможемо засвоїти урок, щоб такого більше ніколи не повторилося.

Так, сподіваюся, ми зможемо отримати більше допомоги з усього світу. Це теж було б чудово», — сказала українка на пресконференції.

Нагадаємо, раніше Костюк прокоментувала перемогу над росіянкою в Індіан-Веллсі.

 

Джерело

Новини України