Олег Синєгубов назвав кількість шкіл у Харківській області, які відновлять офлайн-навчання

У регіоні готують укриття та планують будувати фабрику-кухню.

Навчатися офлайн зможуть учні з двох районів.

У Лозівському та Красноградському районах області планують відновити навчання за партами з 1 вересня 2024 року. Зокрема, у Лозівському районі відкриються 43 заклади освіти (це половина від загальної кількості шкіл району). Для відновлення офлайн-освіти потрібно збудувати фабрику-кухню, відремонтувати та звести захисні споруди. Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«Досягнуто домовленостей з Фондом Говарда Баффета щодо фінансування фабрики-кухні у Лозовій. Це фактично лягає у площину відновлення офлайн-навчання того району, те, що ми вже раніше зазначали, Лозівський, відповідно Красноградський. Ми чітко розуміємо вартість, терміни, і що, найголовніше, ми маємо отримати від цього проєкту. Це високоякісне харчування у тих школах, де ми відновлюємо офлайн-освіту. Першими такі будуть, це фактично 43 навчальних закладів, це рівно половина із Лозівського району. Це перший етап, перша черга. Тому що об’єм фінансування досить значний, досить велику кількість харчоблоків ми маємо відремонтувати, досить велику кількість укриттів ми маємо відремонтувати і збудувати для того, щоб наші діти мали можливість сісти офлайн за парти», — сказав Синєгубов.

У ХОВА розрахували кількість автобусів, які необхідно закупити для підвозу дітей до навчання у дві зміни.

У Люботині та Коротичі продовжують будувати захисні споруди. За словами Синєгубова, до вересня вони точно мають бути готовими, роботи уже на завершальному етапі.

Як писав UA-NEWS.in.ua, Фонд американського мільйонера та філантропа Говарда Баффета надав 12 мільйонів доларів на будівництво другої фабрики-кухні в Україні. Перше таке виробництво організували у місті Буча на Київщині, воно запрацювало у грудні минулого року. Друге з’явиться у місті Лозова на Харківщині.

Джерело

Новини України