Після атаки росіян у Харківській області виникли проблеми з телебаченням і радіо

Російські безпілотники обстріляли багато об'єктів критичної інфраструктури регіону.

Росіяни можуть повторно вдарити по телевізійній інфраструктурі. 

У Харківській області відновлюють об’єкти теле- та радіоінфраструктури, які російські окупанти пошкодили під час масованої дронової атаки уночі 14 березня. Частина об’єктів уже відновлена. Наразі перебої із теле- та радіосигналом фіксують у декількох районах. Жителів регіону закликають довіряти лише офіційній інформації.

«Усі служби зв’язку працюють над відновленням та намагаються поновити роботу об’єктів у найшвидші терміни! Не виключаємо, що окупанти будуть завдавати повторні удари. Маємо бути готові до оперативного реагування. Звертаємося до жителів Харківщини: довіряйте офіційним джерелам інформації!», — зауважив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Зазначимо, через обстріли теле- та радіосигнал також зник у Сумській області, були перебої із мобільним зв’язком. Росія била ракетами та авіаснарядами по радіотехнічних об’єктах. Унаслідок ударів були виведені з ладу передавачі телерадіомовлення у Сумах, Шостці, Білопіллі та Тростянці.

Як писав UA-NEWS.in.ua, уночі 14 березня окупанти масовано обстрілювали об’єкти телевізійної інфраструктури Харківщини. По об’єктах запустили безпілотні літальні апарати. Серед населених пунктів, по яких били вранці, опинилася Лозова. У місті пошкоджений будинок і господарчі споруди. Уранці телерадіокомпанія «Лозова» тимчасово припинила мовлення. Ефір на хвилі 106.7 FM був недоступним.

Джерело

Новини України