Трамп сподівається він не буде вирішувати допомагати Україні зброєю чи дати Путіну окупувати

Трамп сподівається він не буде вирішувати допомагати Україні зброєю чи дати Путіну окупувати

Колишній президент США Дональд Трамп в інтерв’ю Fox News ухильно відповів на запитання чи продовжить він допомагати Україні зброєю, чи дозволить Путіну окупувати частину або всю Україну, якщо його знову оберуть президентом.

Джерело: Fox News

Деталі: Трамп сказав, що сподівається, що цього не дійде. До того часу, поки він візьме на себе повноваження президента, пройде багато часу, більше дев’яти місяців. За його словами, для війни і політики це «вічність».

Трамп наголосив, що Росія має потужну армію, хоч українці і є дуже хоробрими, він вважає, що потрібно було домовлятися і шукати компромісу. 

Він також зазначив, що питання війни в Україні є для нього дуже болючим, бо якби він був президентом, Путін ніколи б не наважився на вторгнення.

Пряма мова: «Я дуже добре знав Путіна, у нас були добрі стосунки. Він би ніколи не зважився на широкомасштабне вторгнення, якби я був президентом.

Якби у нас був справжній лідер, він (Путін — УП) би ніколи цього не зробив. Пам’ятаєте, він не робив цього упродовж років, і не було ніякої реальної загрози, що він це зробить. 

Я говорив з Путіним, я казав: «Ти не можеш цього зробити». Якби я був президентом, люди жили б, і всі ці чудові міста, культура… Їх ніщо не може замінити».

Новини України