«Завдання — не вилетіти в Другу лігу». Що про плани на сезони кажуть у ФК «Буковина» на відкритому тренуванні

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Команда «Буковина». Фото: Суспільне Чернівці

19 березня ФК "Буковина" провела відкрите тренування для вболівальників клубу. Зараз команда повністю укомплектована, але у клубі продовжують шукати результативних гравців. Суспільне Чернівці розповідає, що про плани на сезони кажуть президент, тренер та гравець клубу.

Футбольний клуб "Буковина" у весняному сезоні Першої ліги чемпіонату України гратиме у групі на вибування, розповідає президент клубу Андрій Сафроняк.

"Тому завдання на цей сезон — не вилетіти в Другу лігу і перемагати в кожній грі. Ми готуємо команду вже на наступний сезон, щоб боротися за вихід в УПЛ. Якщо команда не буде давати результату, тоді будуть підійматися питання заміни тренера", — каже Сафроняк.

Команда «Буковина». Фото: Суспільне Чернівці

Подали 25 заявок на нових гравців, 11 з них — нових, каже тренер ФК "Буковина"Андрій Мельничук. Серед нових гравців — Данило Книш, який грав у Ниві Бузовій. Команда була в Першій лізі, вийшла у першу десятку, але потім розпалась. Книш буде крайнім півзахисником у Буковині.

"Подзвонив мені головний тренер, спортивний директор, вони запросили мене, я погодився і після закінчення відпустки доєднався до команди у перші дні збору. Збори провів гарно, тому що готувався, керівництво створило для нас гарні умови, у Закарпатській області провели чотири тижні. Нам сказали, що будуть усі умови для розвитку футболістів. Якби я тут не бачив розвиток, я б сюди не перейшов", — каже Книш.

Команда «Буковина». Фото: Суспільне Чернівці

За словами Мельничука, зараз команді бракує “десятки” та “вісімки”, тобто тих гравців, які будуть налагоджувати центр поля.

"Але в нас є якісні футболісти на інших ланках. Ми використовуємо кращі якості наших гравців, щоб команда грала потужно. Я задоволений ставленням кожного гравця, кожен з них показує те, що вони професіонали і виконують той обсяг роботи, який їм дають тренери", — каже Мельничук.

Стадіон «Буковина». Фото: Суспільне Чернівці

Торік бюджет клубу становив 8 мільйонів гривень, цьогоріч фінансування буде більшим, каже Сафроняк. Водночас наразі назвати точну суму президент клубу не може, оскільки вона може змінюватись через ремонт на стадіоні. Зокрема, трибун, роздягалок та вбиралень. Також через пошуки нових гравців.

"Щоб була хороша команда, має бути хороша інфраструктура. Ви бачите, в якому зараз стані стадіон, тому спершу хочуть обновити стадіон", — каже Сафроняк.

Перший матч команда зіграє 24 березня на виїзді проти вишгородського клубу "Діназ".

Що відомо про ФК "Буковина" у весняному сезоні

  • Загалом "Буковина" проведе десять матчів, а чемпіонат завершиться наприкінці травня.
  • "Буковина" – єдина в області футбольна команда, яка виступає на професійному рівні.
  • 24 листопада відбулася остання гра осіннього сезону Першої ліги. За його результатами Буковина потрапила у групу на вибування й змагатиметься за можливість залишитися в Першій лізі. В активі команди 21 очко.

Читати ще

Читати ще «Провалили кінцівку сезону». Тренер футбольного клубу «Буковина» про підсумки команди у сезоні

Читати ще Стадіон «Буковина» в Чернівцях планують здати в оренду: яка причина

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: [email protected]

Новини України